DEZENFEKSİYON HK.

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM,
Bilgi akışının çok hızlı olduğu bu süreçte kaynakları doğru yönlendirmek ve en doğruya ulaşmak adına önemli mesai sarfediyoruz. Dezenfeksiyon konusunda da aşırı bilgi akışı sebebiyle  en doğru ve en bilimle uyumlu süreci tercih etmeye çalışarak,

Bugün gerçekleştirdiğimiz yönetim kurulu toplantısı neticesinde:

KRM DEZENFEKSİYON İLE ANLAŞMAYA KARAR VERİLMİŞ VE GÖRÜŞMELER AZ ÖNCE TAMAMLANMIŞTIR.

1. Dezenfeksiyon işlemi bu hafta içerisinde başlanarak katılan eczanelerimizin tamamı cuma gününe göre bitirilmiş olacaktır.

2. Dezenfeksiyon işlemi ücreti 160tl+kdv ( %18 ) olup bu ücret eczacı odamıza bağış olarak banka hesap numarasına yatırılacaktır. Odamızca toplu ödeme yapılacaktır. (Dezenfeksiyon şirketinin yoğunluk kaynaklı tek fatura ve tek cari işlem üzerinden işlem yapma isteğinden kaynaklanmaktadır.)

Covid- 19 salgını nedeniyle ödemelerin nakit olarak değil aşağıda sunulan Odamızın banka hesap numarasına gönderilmesi ve dekontlarının Ordu Eczacı Odası e-mail adresine (ordueczaciodasi@yahoo.com.tr) veya Odamızın whatsapp hattına (0 530 788 36 83 ) gönderilmesi rica olunur.

Banka Adı: İş Bankası /Ordu

Hesap No: 563072

İban No: TR80 0006 4000 0017 1000 5630 72

Dekont Açıklama Kısmına; Eczacı Adı-Soyadı ve İl/İlçe yazılması gerekmektedir.

3. Yapılacak işlemin ayrıntıları oda sayfamızda paylaşılacaktır.

4. Koruyuculuğu bize sundukları veriler çerçevesinde 21 gündür. İhtiyaç halinde tekrar koordinasyon odamızca yapılacaktır.

5. Söz konusu dezenfeksiyon kişisel korunma ve dezenfeksiyon tedbirlerinin hiç birisi için alternatif değildir. Eczacılarımızın ve personelde rehavet yaratmaması konusunun altının çizilmesi önemlidir.

6. Dezenfeksiyon yaptırmak isteyen eczacılarımız yarın 17:00 a kadar odaya isimlerini yazdırmaları veya ordu eczacı odası telefonumuza ( 0 530 788 36 83)  whatsaptan bildirilmesi önem arz etmektedir.

YÖNETİM KURULUMUZ EMİN OLDUĞU HER KONUDA, KAYNAKLARIM (N)IZI DOĞRU YÖNETEREK TEDBİR ALMAK İÇİN MESAİ MEFHUMU GÖZETMEDEN ÇALIŞMAKTADIR.

Karum Fiyat Teklifi-ORDU ECZACILAR ODASI Dezenfektan U.L.V İlaçlama 202043-43…

VİRKONS EPA ONAYI