FFP2 MASKE TEDARİĞİ HAKKINDA;

Ordu Eczacı Odası’ nca “FFP2” maske ihtiyacının karşılanması maksadıyla görüşmeler yapılmış ve netice olarak Afyon Eczacı Odası ile Sakarya Eczacı Odası tarafından tercih edilmiş olan “FFP2 MASKE” tercih edilmiş ve en uygun fiyat bu firmadan alınmıştır.
Ürün numunesi istenilmiş ve bugün gönderilmiştir. Numunesini göremediğimiz ancak sertifikalarını görebildiğimiz ayrıca Afyon ve Sakarya Eczacı odası tarafından tercih edilmiş olan bu maske ile ilgili olarak ;
1. Yukarıda bahsedilen eczacı odaları ile görüşülerek ancak ürün numunesi görülmeden maske talebi yapılacağından eczacılarımızın ürün taleplerinde ihtiyatlı davranmalarının yerinde olacağı değerlendirilmiştir.

2. Maske ile ilgili olarak; ürünler dağıtıldıktan sonra üretim gerçekleştiğinde ikinci bir tedarik süreci planlanacaktır. İkinci tedarik süresi öngörülememekle birlikte odamıza öncelik tanınması konusunda gerekli taahhütler alınmıştır.

3. Bugün saat 16:00’ ya kadar tüm eczacılarımız kaşe fotoğrafını altında adet yazarak Ordu Eczacı Odası Whatsap hattına istedikleri adetleri bildirmeleri büyük öneme haizdir. (ORDU ECZACI ODASI TELEFON NUMARASI: 0530 788 36 83)

4. Ürünler Eczacı odamıza gönderilecek ve eczacı odamızca dağıtımı yapılacaktır.

5. ÖDEME: Ürünler her eczaneye ayrı ayrı fatura edilecektir.

Ödemeler; ürün eczacı odamıza ulaştıktan sonra (Odamızca bildirilecektir); aşağıda IBAN bilgilerini sunduğumuz firmaya yapılacak; dekontu ise odamız Whatsap hattına atılacaktır.

SLH TEKS.SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
TR 93 0004 6006 1388 8000 1339 77
AKBANK

Odamız Whatsapp hattına dekontu gelen eczanemizin maskeleri kendisine ulaştırılacaktır.
NOT: DEVAM ETMEKTE OLAN BU OLAĞAN ÜSTÜ ZAMANLARDA; SÜREÇLERİMİZİ GÜNÜN ŞARTLARINA EN UYGUN ŞEKİLDE YÖNETMEYE ÇALIŞIYORUZ. SİZE SUNDUĞUMUZ HER DUYURU VE FAALİYETİN ARKASINDA BİR ÇOK KOORDİNASYON VARDIR VE OPTIMUM ŞARTLAR OLUŞTURULMAYA ÇALIŞILMIŞTIR. BU NEDENLE ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.